O nás

O nás

Madplant Garden

Sme malá rodinná firma 2. generácie pôsobiaca v obci Andovce neďaleko Nových Zámkov. V oblasti okrasného záhradníctva pôsobíme od roku 1993.

Počas prvých rokov pôsobenia sme sa zamerali na produkciu a veľkoobchodný predaj okrasných črepníkových kvetov ako sú letničky, balkónové rastliny, závesné kvetináče, muškáty, črepníkové chryzantémy, či sirôtky.

Od tej doby sa naše skleníkové hospodárstvo rozrástlo na plochu vyše 2000m2, kde pestujeme približne 40 druhov rastlín rôznych odtieňov. Ročne vypestujeme cca 150.000 kusov sadeníc.
Neváhajte nás kontaktovať
Od roku
0
0
m2

Pestovateľskej plochy

Druhov rastlín
0
Sadeníc ročne
0
Mesto Nové Zámky
myslíme i konáme vo veľkom

Špecialisti na veľké výsadby

Od roku 2007 sa špecializujeme na mestské výsadby, ako napr.: kvetinové pyramídy, mestské závesné kvetináče, predpestované balkónové nádoby, kvetinové záhony, kruhové objazdy a pod..

Medzi naše služby patrí návrh kombinácie kvetov, dodanie tovaru, príprava pôdy a závlahy a následná výsadba záhonov. S radosťou poradíme aj v otázkach starostlivosti o záhony.

Kvalita našich produktov a služieb je u nás na prvom mieste. Zakladáme si na odbornom a korektnom prístupe ku každému jednému zákazníkovi.

VYPRACUJEME PRE VÁS ZDARMA

Cenovú ponuku

    Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.

    ČO O NÁS POVEDALI NAŠI ZÁKAZNÍCI

    Recenzie Zákazníkov